Technolog ve výrobné společnosti

  • TOP zaměstnavatel
  • Mladá Vožice

Hledáme Technologa pro významnou výrobně-technologickou společnost!

Společnost v regionu středních Čech, s dlouholetou tradicí a stabilním postavením na trhu, hledá šikovného Technologa, který se stane klíčovým hráčem při zlepšování výrobních procesů a zavádění nových technologií.

Popis pozice

  • Analyzování příčin poruch strojů a návrhy efektivních opatření
  • Jednosměnný ranný provoz
  • Komunikace s dodavatelmi, výrobou a logistikou
  • Aktualizace technické a výrobní dokumentace
  • Podpora při zavádění nových výrobních linek a technologií
  • Spolupráce na vývoji produktů a optimalizace výrobních procesů
  • Příprava layoutů, základní zložka dokumentace, prvotní nastavení strojů

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oblasti strojírenství, mechaniky nebo příbuzných oborů
  • Schopnost číst technickou dokumentaci a analyzovat technické problémy
  • Analytické myšlení a důraz na detail
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office a řidičský průkaz sk. B
  • Výhodou je praxe na obdobné pozici a prax s PLC

Nabízíme

  • Práce ve stabilní a renomované společnosti
  • Domácé obědy za 38Kč
  • Penzijní připojištění a příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • Služební telefon i pro soukromé účely a další zajímavé benefity

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–50 000 Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Geist
E-mail: tomas.geist@manpowergroup.cz
Telefon: +420733169866
ID inzerátu: 828184