Vedoucí údržby

  • Písek
  • HPP
  • nástup ihned

Jsme strojírenská společnost - zabýváme se výrobou a montáží převodových skříní pro zemědělský sektor a motocykly. Výroba probíhá na CNC obráběcích strojích (soustruhy, obráběcí centra, brusky, frézy). Do oddělení údržby hledáme kolegu na pozici vedoucího údržby. Jedná se o práci na RANNÍ SMĚNU (6-14 hod).

Náplň práce:
přímé řízení podřízených pracovníků údržby a kontrola jejich činnosti
ve spolupráci s technology a vedoucími pracovníky výroby stanovování, koordinace a kontrola dodržování plánů v oblasti údržby, oprav a revizí technologických zařízení
kontrola a údržba stavu zařízení, strojů, pracovních prostor a vedení záznamů o jejich provozu

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ technického směru (ideálně strojní)
Praxe ve strojírenství
Zkušenost s vedením lidí
Znalost angličtiny/italštiny výhodou

Nabízíme:
Měsíční příspěvek na penzijko
Dovolenou delší o 1 týden
Každý den teplý oběd za 30 Kč
Mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu
Každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč
Každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu
Pololetní odměny
Mzda se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta

První konztakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 (v pracovní dny Po-Pá 7:00-14:00) , e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Benefity

  • Závodní stravování - Každý den teplý oběd za 30 Kč
  • Dovolená navíc - Dovolenou delší o 1 týden
  • Zvláštní prémie - Pololetní odměny
  • Jiné výhody - Každé čtvrtletí nabití Flexi pass kartu 1000 Kč, příspěvek na penzijko

Umístění pracovní pozice

OM PROTIVÍN a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000 Kč
Pracoviště: Švermova 349, 39811 Protivín
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Michaela Kaisrová
E-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
Telefon: 382 252 795
ID inzerátu: 828356

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.