Operativní nákupčí (Home office až 4 dny v týdnu)

  • TOP zaměstnavatel
  • Heřmanova Huť

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme operativního nákupčího.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a hledáte příležitost k dalšímu osobnímu i profesnímu rozvoji, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Nákup náhradních dílů, dle požadovaných potřeb atermínů
  • Sledování ařízení dodávek materiálu sprioritou na termín, množství, kvalitu, skladové zásoby
  • Komunikace s dodavateli, plánování přeprav
  • Spolupráce při hodnocení dodavatelů
  • Spolupráce sostatními odděleními pro zajištění chodu ostatních procesů

Požadavky

  • Alespoň dva roky zkušeností z pozice operativního nákupčího
  • Německý jazyk na pokročilé úrovni, mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
  • Ochota k cestování do Německa (1 x měsíčně na cca 2-3 dny + 14cti denní zaučení)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené: Načerpej energii a relaxuj
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dovolenou a na Vánoce: Potěš sebe i své příbuzné
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dojíždění: Ulehčíme ti cestu do práce
  • Dotované stravování: Protože dobře najíst je základ
  • Body do Cafeterie: Pro příjemné využití volného času

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654