Mistr ve výrobě (až 45 tisíc)

  • TOP zaměstnavatel
  • Vrbno pod Pradědem

Do naší výroby hledáme šikovného a spolehlivého mistra, kterému svěříme vedení výrobního týmu. Máte zkušenosti z výroby a ideálně i s vedením lidí? Jste zodpovědnost sama? Pak jste náš ideální kandidát. Máme pro vás nachystanou motivující mzdu, benefity a možnost růst na ještě vyšší pozice. Pojďte k nám.

Popis pozice

  • Vedení a kontrola týmu ve výrobě
  • Kontrolujete, vedete a úkolujete
  • Spolupracujete s vedoucím výroby

Požadavky

  • Zkušenosti z výroby
  • Technické vzdělání - min. výuční list (strojař apod.)
  • Orientace ve výkresech

Nabízíme

  • Mzdu až 45 tisíc
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Schopný tým a dobré vztahy
  • Možnost kariérně růst v rámci firmy

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275