Inženýr plánování kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Kopřivnice

Máte zkušenosti s plánováním kvality? Disponujete komunikatiní angličtinou? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět, protože právě hledáme kandidáta či kandidátku na pozici inženýr plánování kvality!

Popis pozice

  • Plánování a koordinace kvality s interními týmy i zákazníky
  • Zajištění a řízení kvality během vývoje produktů
  • Odpovědnost za vzorkování a schvalování dílů dle PPAP standardů
  • Určování postupů testování a ověřování produktů
  • Posuzování specifických požadavků zákazníků a technických norem
  • Návrh a příprava zkušebních zařízení, včetně kontroly jejich výroby
  • Řízení designových reklamací a dohled nad realizací nápravných opatření
  • Účast na interních a externích auditech
  • Komunikace se zákazníky při plánování kvality pro nové projekty a schvalování vozidel

Požadavky

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • Znalost metod kvality (APQP, FMEA, PPAP atd.)
  • Znalost výkresové dokumentace
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost firemního stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu, pokud dojíždíte z jiné obce než z Kopřivnice
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Benefitní program
  • Firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348