PLETAŘ PONOŽEK (M/Ž)

  • Třebíč
  • Zkrácený úvazek, DPČ, HPP
  • nástup ihned

Společnost NEW GEN rozšiřuje svůj tým a hledá zkušeného pletaře ponožek, který má vášeň pro kvalitní výrobu a smysl pro detail. Pokud máte zkušenosti v textilní výrobě a rádi byste se podíleli na tvorbě prémiových produktů, hledáme právě Vás!

Náplň práce:
Pletení ponožek na specializovaných pletacích strojích s důrazem na kvalitu a preciznost
Spolupráce na návrhu a realizaci nových vzorů a designů
Údržba strojů a kontrola kvality výstupních produktů
Optimalizace výrobních procesů a práce s různými materiály

Požadujeme:
Zkušenost s pletením, ideálně v oblasti textilní výroby (ponožky výhodou)
Znalost práce s pletacími stroji je vítaná
Technické myšlení a schopnost řešit problémy při výrobě
Pečlivost, zodpovědnost a orientace na detail
Týmového ducha a ochotu učit se novým technologiím

Nabízíme:
Práci ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
Moderní vybavení a technologicky pokročilý pracovní prostor
Možnost profesního růstu a rozvoje
Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na newgen@newgen.cz. Těšíme se na Vaši reakci!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední

Umístění pracovní pozice

NEW GEN .s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–40 000 Kč
Pracoviště: Koželužská 314/6, 67401 Třebíč
Typ úvazku: Zkrácený úvazek, DPČ, HPP
Kontaktní osoba: Radek Lošák
E-mail: newgen@newgen.cz
Telefon: 776774740
ID inzerátu: 828723

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.