Skladník/skladnice - pikér/ka

  • Kolín
  • HPP
  • nástup 1. 10. 2024

Popis

První kontakt:

Alena Trtíková, Zuzana Šustová, tel.: 321 759 614, 321 759 617, Po - Pá 9 - 15 hod,

e-mail: zuzana.sustova@huegli.cz ,

osobně: Nádražní 426, Zásmuky, Po - Pá 8:30 - 12 hod.

Hledáme do skladu hotových výrobků SKLADNÍKA/NICI - PIKÉRA/KU - VHODNÉ I PRO ŽENY.
Pokud máš zkušenosti s prací ve skladu a vychystáváním zboží, ozvi se nám. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Staň se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha nízkozdvižného vozíku
  • vyskladnění zboží pomocí čtečky
  • dodržování pracovních postupů, hygienických a bezpečnostních norem

OČEKÁVÁME:

  • práce je vhodná pro muže i ženy
  • praxe ve skladu
  • zkušenost se čtečkou/skenerem
  • spolehlivost, důraz na pečlivost - správné počítání počtu kusů zboží při vychystávání/zaskladňování zboží
  • fyzická zdatnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000,- Kč

*** 2-směnný provoz /směny:** po-pá - ranní 6.00-14.00 h/odpolední 14.00-22.00h/

  • příplatky za směnu - odpolední 5%
  • pravidelná roční valorizace mezd
  • silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
  • stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
  • odměny a bonusy (vánoční, jubilejní, roční...)
  • odměna za doporučení nového zaměstnance až 20.000 Kč
  • práce na HPP - po zapracování smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dnů dovolené za kalendářní rok
  • občerstvení na pracovišti (voda, káva)
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • firemní pracovní oblečení a jeho údržba - plně hrazena firmou
  • firemní akce, očkování proti chřipce
  • obědy dovážené na pracoviště - výběr z několika jídel
  • možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
  • příspěvek zaměstnavatele na penzi
  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • možnost profesního růstu

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 27 000–32 000 Kč
Pracoviště: Nádražní 426, 28144 Zásmuky
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Alena Trtíková, Zuzana Šustová
E-mail: zuzana.sustova@huegli.cz
Telefon: 321 759 614, 321 759 617
ID inzerátu: 829010

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.