Technik výroby a procesů (ž/m)

  • Doporučujeme
  • Frýdek-Místek
  • HPP

Hledáte práci, kde vaše nápady budou skutečně slyšet a kde budete mít vliv na chod celé výroby? Přidejte se k nám! Jsme rodinná firma, která vyrábí jedlé etikety pro pečivo, a naše produkty jsou k vidění nejen v Česku, ale i v dalších 20 zemích světa. Hledáme kolegu, který nám pomůže zlepšovat výrobní procesy a povede malý tým.

Co vás čeká:

  • Odpovědnost za výrobu – postaráte se o to, aby vše běželo hladce a kvalitně.
  • Plánování – připravíte výrobní plány a směny.
  • Řešení problémů – diagnostika a opravy strojů, případně spolupráce s odborníky.
  • Vedení týmu – budete motivovat a rozvíjet své kolegy.

Co nabízíme:

  • Prostor pro nové nápady – vaše inovace budou vítány.
  • Osobní a profesní růst – podpoříme vás ve vzdělávání.
  • Stabilní zázemí – jsme firma s dlouhodobým růstem a jasnými cíli.
  • Přátelské prostředí – spolupráce a sdílení znalostí jsou pro nás důležité.

Co potřebujete:

  • Technické myšlení a zručnost.
  • Zodpovědnost a spolehlivost.
  • Zkušenosti z výroby, ideálně ve strojírenství nebo elektro.
  • Výhodou je praxe v polygrafii, ale není podmínkou.

Nástup možný od října/listopadu 2024. Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis na ilona.plasgurova@bread.cz.

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon
  • Firemní akce

Umístění pracovní pozice

breAd. & edible labels s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 42 000–52 000 Kč
Pracoviště: Jamnická 66, 73801 Staré Město
Typ úvazku: HPP
Technické profese, Technolog v potravinářství, Strojírenský technik, Technolog ve strojírenství, Mechanik strojů, Mechanik průmyslových strojů, Elektrotechnik, Elektromechanik, Mechanik, Opravář, Technolog ve výrobě, Manažer ve výrobě, Mistr, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Staré Město, Technické profese - okres Frýdek-Místek, Technické profese - Moravskoslezský kraj, Technické profese - Staré Město, Technické profese - Staré Město, Technolog v potravinářství - okres Frýdek-Místek, Technolog v potravinářství - Moravskoslezský kraj, Technolog v potravinářství - Staré Město, Technolog v potravinářství - Staré Město, Strojírenský technik - okres Frýdek-Místek, Strojírenský technik - Moravskoslezský kraj, Strojírenský technik - Staré Město, Strojírenský technik - Staré Město, Technolog ve strojírenství - okres Frýdek-Místek, Technolog ve strojírenství - Moravskoslezský kraj, Technolog ve strojírenství - Staré Město, Technolog ve strojírenství - Staré Město, Mechanik strojů - okres Frýdek-Místek, Mechanik strojů - Moravskoslezský kraj, Mechanik strojů - Staré Město, Mechanik strojů - Staré Město, Mechanik průmyslových strojů - okres Frýdek-Místek, Mechanik průmyslových strojů - Moravskoslezský kraj, Mechanik průmyslových strojů - Staré Město, Mechanik průmyslových strojů - Staré Město, Elektrotechnik - okres Frýdek-Místek, Elektrotechnik - Moravskoslezský kraj, Elektrotechnik - Staré Město, Elektrotechnik - Staré Město, Elektromechanik - okres Frýdek-Místek, Elektromechanik - Moravskoslezský kraj, Elektromechanik - Staré Město, Elektromechanik - Staré Město, Mechanik - okres Frýdek-Místek, Mechanik - Moravskoslezský kraj, Mechanik - Staré Město, Mechanik - Staré Město, Opravář - okres Frýdek-Místek, Opravář - Moravskoslezský kraj, Opravář - Staré Město, Opravář - Staré Město, Technolog ve výrobě - okres Frýdek-Místek, Technolog ve výrobě - Moravskoslezský kraj, Technolog ve výrobě - Staré Město, Technolog ve výrobě - Staré Město, Manažer ve výrobě - okres Frýdek-Místek, Manažer ve výrobě - Moravskoslezský kraj, Manažer ve výrobě - Staré Město, Manažer ve výrobě - Staré Město, Mistr - okres Frýdek-Místek, Mistr - Moravskoslezský kraj, Mistr - Staré Město, Mistr - Staré Město
Kontaktní osoba: Ilona Plasgurová
E-mail: ilona.plasgurova@bread.cz
Telefon: 776551100
ID inzerátu: 829263