Mistr Provozu

  • TOP zaměstnavatel
  • Spomyšl

Hledáte zajímavé a stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků a bydlíte v okolí Mělníku?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis a my se již o vše postaráme.

Popis pozice

  • vedení týmu pracovníků (bagristé, manipulátoři, dělníci)
  • Řízení procesu přejímky vstupního materiálu
  • Řízení skladování a manipulace šrotu/BK včetně administrace v informačním systému
  • Zodpovědnost za dodržování harmonogramu expedic a výstupní kontroly
  • Kontinuální kontrola skladových zásob

Požadavky

  • Praxi ve výrobní sféře
  • Zkušenosti na vedoucí pozici
  • Flexibilita a komunikativnost
  • Výhodou je zkušenost s VZV, kolového nakladače

Nabízíme

  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
  • Mzda: 40 000 Kč / měsíc
  • Stravenkový paušál 85 Kč / den
  • Další prémie a odměny
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Pracovní doba 37,5 hod / týden
  • Lokalita: Spomyšl, okres Mělník

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–45 000 Kč
Kontaktní osoba: Sabina Šváchová
E-mail: sabina.svachova@manpower.cz
Telefon: 703 865 339
ID inzerátu: 829273