Specialista kontaktního centra

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava-město
  • HPP

Popis

TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA KONTAKTNÍHO CENTRA

Jsme mezinárodní společnost s více než 30letou tradicí v České a Slovenské republice a nyní hledáme nového kolegu do našeho týmu na Kontaktní centrum.

Náplň práce:

  • Příjem hovorů obchodních partnerů z České a Slovenské republiky
  • Zpracovávání e-mailové komunikace, požadavků, reklamací a administrativy
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • Aktivní výpomoc s objednávkami
  • Hledání nejvhodnějšího řešení ke spokojenosti obchodních partnerů
  • Zpracovávání registrací nových partnerů
  • Administrativní činnost (odpisy zboží, dobropisy, inventura…)

Požadavky:

  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Orientace na zákazníka
  • Výborná znalost PC, MS Office
  • Psaní všemi deseti výhodou
  • Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Zkušenosti na kontaktním centru výhodou
  • Slovenský jazyk výhodou, anglický jazyk velkou výhodou
  • Středoškolské vzdělání
  • Čistý trestní rejstřík

Co nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Pouze ranní směny
  • Pracovní úvazek 7,5 hod.
  • 22 dní dovolené a 4 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění, pitný režim
  • Možnost kvartálních odměn
  • Firemní snídaně 1x za měsíc

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Kateřina Ptáčková
E-mail: k.ptackova@lrworld.com
Telefon: 725978961