Seřizovač výrobní linky (ž/m)

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP

Do svého týmu rostoucí mezinárodní firmy hledáme nové kolegy na následující výrobní pozici:

SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY - SÁČKOVACÍ STROJ (ž/m)

Náplň práce:

  • práce spojené s nastavením a výrobou sáčkovacích strojů
  • pomoc při rozjezdu zakázek a dohled nad výrobou sáčků
  • průběžná kontrola kvality s předepsaným vzorem, čitelnost EAN kódu, atd.
  • organizace přípravy materiálu pro výrobu a hotové výroby
  • pomoc při údržbě a čištění stroje, zajištění pořádku na pracovišti
  • další činnosti související s výrobní činností na sáčkovacím stroji

Požadujeme:

  • výhodou praxe na obdobné pozici nebo ve výrobní firmě, nikoliv podmínkou. Vše případně zaškolíme.
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu (06-14, 14-22, 22-06)
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, logické myšlení, flexibilita, preciznost
  • základy práce na PC
  • elán a chuť do týmové práce
  • výhodou technické vzdělání - strojírenství

Nabízíme:

  • měsíční hrubá mzda 35.000 - 40.000 Kč dle praxe a zkušeností. Nástupní plat dle zkušeností.
  • + stravenky v hodnotě 116 Kč/den bez doplatku (až 2.500 Kč/měsíc)
  • + příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 1 roku
  • + roční příspěvek na dopravu 5.000Kč po odpracovaném 1 roku
  • + placené přesčasy s 25%-75% navýšením
  • + až 26 dní dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
  • prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • mladý kolektiv
  • zázemí a budoucí jistoty perspektivní mezinárodní firmy FIORINI INTERNATIONAL Group

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Dovolená navíc

Umístění pracovní pozice

E-mail: fsficr@fiorinint.com