Hlavní stavbyvedoucí Elektro

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta.

Popis pozice

  • Zařizujete kompletní Elektro dodávku pro stavební projekty (cca 100 mil. Kč)
  • Zodpovídáte za vztah se zákazníkem po celou dobu projektu (od přípravy nabídky po ukončení záruční lhůty)
  • Vedete tým stavebních techniků, dělnických profesí, včetně subdodavatelů
  • Odpovídáte za chod projektu a jeho řízení v souladu s platnou legislativou, interními pravidly a za kompletní agendu BOZP

Požadavky

  • VŠ/SŠ elektro vzdělání
  • Autorizace v daném oboru výhodou
  • Platná elektro vyhláška 50/78 Sb., zák. 250/2021Sb., NV194/2022 Sb.
  • Pracovní zkušenosti na podobné pozici u VŠ min. 3 roky
  • ŘP skupiny B
  • MS Office – uživatelská úroveň

Nabízíme

  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Multisportkarta
  • Roční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • 2 sick days
  • 95,- stravenky
  • Akciový zaměstnanecký program
  • Mobilní tarif
  • Příspěvěk na životní a penzijní pojištění
  • Zdravotní přípojištění
  • Práce z domova

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Irena Lastres
E-mail: irena.lastres@manpower.cz
Telefon: +420725948149
ID inzerátu: 829307