Plánovač výroby (vhodné také pro VŠ absolventy)

  • TOP zaměstnavatel
  • Domažlice

Pro firmu specializující se na kovovýrobu hledáme plánovače výroby.

Máte zkušenosti z obdobné pozice nebo jste absolvent s technickým zaměřením a zajímala by vás tato práce?
Chtěl/a byste být součástí stabilní společnosti?

Pokud ano, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Popis pozice

  • Začlenění zákaznických požadavků do výrobního procesu na základě volných kapacit
  • Tvorba výrobních plánů
  • Plánovaní materiálu souvisejícího svýrobou
  • Průběžná kontrola plnění výrobních požadavků, zodpovědnost za využití výrobních kapacit

Požadavky

  • Zkušenosti z obdobné pozice nebo absolvent VŠ technického zaměření
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni - B1 (využití v mluvené i písemné formě)
  • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou

Nabízíme

  • Mzdové rozmezí od 40 000 Kč do 50 000 Kč + náborový příspěvek
  • Možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Příspěvek na dovolenou
  • Vánoční prémie

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654