Prodejce/prodejkyně značkových náhradních dílů

  • Olomouc
  • HPP
  • nástup 1. 10. 2024

Popis

Nástup možný IHNED.

Pracovní doba: osmihodinová v rozmezí 7:00 hod. - 18:00 hod.

Auto Kubíček s.r.o. je koncesionář značky Renault a Dacia. Patříme k největším prodejcům nových vozidel na Severní Moravě. Pro rozšíření našeho úspěšného týmu hledáme na pobočku v Olomouci kolegu/kolegyni prodejce se silně prozákaznickým přístupem.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v automobilovém odvětví na plný úvazek a dobu neurčitou
  • dlouhodobou perspektivu a zázemí ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + bonusy z prodeje
  • řádné zaškolení v dané problematice a další vzdělání v oboru
  • služební telefon, notebook a automobil pro firemní použití.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky osobně v autoservisech, ale i telefonicky, emailem
  • pomoc zákazníkům vybrat a objednat správní díl
  • přijímat a zpracovávat objednávky
  • práce s elektronickými katalogy
  • rozvoz objednaných dílů zákazníkům.

Požadujeme:

  • orientace na zákazníka a silné obchodní cítění
  • zájem o auta, technická znalost autodílů výhodou
  • praxe na podobné pozici vítána
  • ochota učit se nové věci
  • spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu k firmě
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • základní znalost programů MS Office

Životopis zašlete na adresu: pechova@autokubicek.cz

Kontaktní osoba: Jana Pechová

Mobil: 728 086 950

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Práce s PC - základní znalost MS Office
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Benefity

  • Zvláštní prémie - bonusy z prodeje
  • Jiné výhody - služební telefon, notebook, automobil pro firemní použití

Umístění pracovní pozice

Auto Kubíček s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–45 000 Kč
Pracoviště: Holická 1224/24, 77900 Olomouc
Typ úvazku: HPP
E-mail: pechova@autokubicek.cz
Telefon: 728 086 950
ID inzerátu: 829751

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.