Vedoucí údržby

  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín

Popis

Jste technicky zaměřený a máte zkušenosti s vedením lidí?

Pro výrobní společnost se sídlem přímo v Kolíně hledáme zkušeného vedoucího všeobecné údržby.

Popis pozice

  • Řídit, vést a motivovat tým mechanické a elektro údržby (asi 30 kolegů)
  • Úzce spolupracovat se správou budov a techniky výrobních hal
  • Zajišťovat rychlá a efektivní řešení technických problémů
  • Plánovat preventivní údržbu

Požadavky

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe ve výrobní společnosti na pozici s řízením lidí
  • Znalost mechaniky podmínkou, znalost elektro údržby výhodou
  • Znalost práce na počítači – Word, Excel, SAP

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod. v týdnu
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport, kulturu a vzdělávání
  • Příspěvek na dopravu
  • Vlastní kantýna s dotovaným závodním stravováním

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Veronika Enochová
E-mail: veronika.enochova@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 227
ID inzerátu: 830081