Destinační specialista

  • Doporučujeme
  • Ostrava-město
  • HPP
  • nástup 1. 10. 2024

Jste nadšenec do exotických destinací s vynikajícími organizačními schopnostmi? Staňte se součástí našeho týmu CK Radynacestu!

Hledáme motivovaného kolegu/kolegyni na pozici destinačního specialisty pro exotické země. Vaším úkolem bude zajišťovat přípravu a hladký průběh zájezdů do následujících destinací: Egypt, Filipíny, Indie, Indonésie, Maledivy, Srí Lanka, Thajsko, Tunisko, Uzbekistán a Vietnam.

Náplň práce:

  • Komplexní zajištění služeb pro zájezdy (letenky, ubytování, lokální doprava, průvodci, vstupenky)

  • Komunikace s místními partnery a klienty

  • Tvorba detailních itinerářů a pokynů k zájezdům

  • Poskytování informací o daných destinacích klientům

  • Příprava informací o zájezdech na webové stránky

  • Příprava nových atraktivních programů a jejich kalkulace

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamickém odvětví cestovního ruchu

  • Finanční ohodnocení odpovídající vašim schopnostem

  • Stabilní pozici v renomované cestovní kanceláři

  • Flexibilní pracovní dobu pro sladění pracovního a osobního života

  • Atraktivní balíček benefitů:

    • Stravenkový paušál

    • Příspěvek na dovolenou

    • Sick days

    • Příspěvek na sportovní aktivity

    • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Jedinečné možnosti cestování a poznávání exotických destinací

  • Kontinuální profesní rozvoj a vzdělávání v oboru

  • Přátelský kolektiv mladých profesionálů

Požadujeme:

  • Výborné organizační schopnosti, samostatnost a preciznost

  • Hluboký zájem o nabízené exotické destinace, ideálně podpořený osobní zkušeností

  • Pokročilou znalost anglického jazyka (úroveň B1),  další jazyky relevantní pro dané destinace výhodou

  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost řešit problémy

  • Zkušenosti v cestovním ruchu vítány, ale nejsou podmínkou

  • Pokročilou znalost práce s PC (MS Office, internet, rezervační systémy)

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru cestovního ruchu nebo příbuzném oboru výhodou

  • Odolnost vůči stresu a schopnost efektivně pracovat pod tlakem

  • Kreativitu a inovativní přístup k tvorbě zájezdů

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím váš životopis spolu s motivačním dopisem, ve kterém uvedete vaše zkušenosti s cestováním do zmíněných destinací.

Nástup možný od 1. 10. 2024 nebo dle dohody.

Těšíme se na vaše přihlášky!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na volný čas
  • Výrobky a služby se slevou

Kontaktní osoba: Sabina Rodičová
E-mail: rodicova@radynacestu.cz
Telefon: +420 774 700 182