SAMOSTATNÁ A MZDOVÁ ÚČETNÍ

  • Doporučujeme
  • Svitavy
  • HPP
  • nástup 1. 11. 2024
  • Pro absolventy

Hledáme zkušeného pracovníka/pracovnici, který bude zodpovědný za kompletní vedení účetnictví firmy a mzdovou agendu.

Nabízíme práci ve stabilní české firmě, v příjemném pracovním prostředí, v přátelském kolektivu.

Náplň práce:

  • Kompletní vedení a zpracování účetnictví
  • Fakturace
  • Skladové hospodářství
  • Vedení a účtování pokladny
  • Příprava přiznání k DPH, silniční daně, daně z nemovitostí, souhrnných hlášení...
  • Zpracování měsíčních reportů a roční účetní závěrky
  • Příprava podkladů pro audit a daňové přiznání
  • Kompletní zpracování mzdové agendy, výpočet mezd (50 zaměstnanců)
  • Personální agenda
  • Spolupráce a komunikace s úřady – FÚ, ÚP, OSSZ, ZP, exekuční kanceláře …
  • Spolupráce a komunikace s daňovým poradcem
  • Zpracování statistických výkazů

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví a příslušné daňové problematiky
  • Praxi na pozici samostatné účetní 1- 2 roky (praxe ve výrobní společnosti výhodou)
  • Znalost mzdové problematiky a orientace v pracovně-právních předpisech
  • Zkušenosti se zpracováním mezd
  • Znalost SW HELIOS velkou výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office – Word, Excel
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost a odpovědnost
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci ve stabilní české firmě
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Výplata mzdy v řádném termínu
  • Mimořádné odměny
  • 13. plat
  • Stravenky a další zaměstnanecké benefity
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - jiné - Účtování v programu HELIOS nebo POHODA.
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
  • Ekonomika - podvojné účetnictví
  • Ekonomika - mzdové účetnictví
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní)

Benefity

  • 13. plat
  • Zvláštní prémie
  • Sick days
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

WILLI plast s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ludmila Štarmanová
E-mail: personalni@williplast.cz
Telefon: 605888159