Hlavní účetní s angličtinou

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Hledáme zkušeného profesionála na pozici Hlavní účetní s komplexní odpovědností za vedení účetního týmu a zajištění plynulého chodu účetních procesů společnosti.

Vaším úkolem bude řídit tým účetních, zpracovávat účetní závěrky, připravovat podklady pro daňová přiznání a úzce spolupracovat s auditory a daňovými poradci. Nabízíme práci v moderním prostředí s možností profesního růstu, a to včetně atraktivních benefitů, jako jsou Multisport karta, penzijní připojištění, 5. týden dovolené a další.

Popis pozice

  • Řízení týmu účetních ajejich školení
  • Kompletní vedení účetnictví společnosti
  • Zodpovědnost za zpracování účetních závěrek avýkazů
  • Příprava podkladů pro daňová přiznání, komunikace sdaňovým poradcem
  • Kontrola aevidence účetních dokladů
  • Spolupráce sauditory adaňovými poradci
  • Příprava podkladů pro reporting vedení společnosti

Požadavky

  • Praxi z obdobné pozice
  • Znalost českých účetních standardů a daňových předpisů
  • Zkušenost s IFRS výhodou
  • Výborné analytické a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Dobrou komunikační znalost anglického jazyka – denní komunikace se zahraničními dodavateli, pobočkami a zaměstnanci

Nabízíme

  • 5. týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Práce v moderních kancelářích přímo na v centru Prahy - přímo na metru B
  • Možnost kariérního růstu
  • Multisport karta
  • Lekce jógy
  • Penzijní připojištění

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Pavla Chomoutová
E-mail: pavla.chomoutova@manpower.cz
Telefon: 605 222 130