⚡Vedoucí výrobny - Příbram⚡

  • TOP zaměstnavatel
  • Příbram

Do dceřiné společnosti našeho klienta, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Vedoucí provozu, který bude zodpovědný za koordinaci a vedení činností výrobny obalových směsí.

Popis pozice

  • Dohled nad výrobou a řízení provozu areálu obalovny
  • Kontrola podřízených pracovníků a obsluha expedice
  • Komunikace se zákazníky a vedení administrativy
  • Kontrola kvality vyrobených směsí
  • Zajištění plynulého provozu obalovny

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání v oboru stavební, strojní či elektro, nebo praxe ve výrobě stavebních hmot (asfaltové směsi, betony)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Schopnost vést kolektiv, pracovitost, příjemné vystupování
  • Komunikační a organizační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita a loajalita

Nabízíme

  • Stravenkový paušál v hodnotě 103,-Kč/den
  • Týden dovolené navíc
  • Velmi dobré technické a sociální zázemí
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Irena Lastres
E-mail: irena.lastres@manpower.cz
Telefon: +420725948149