Facility manager - částečný úvazek, IČO

  • TOP zaměstnavatel
  • Nýřany

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, nyní hledáme na IČO zkušeného Správce budov pro zajištění nové budovy.

Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.

Popis pozice

  • OSVČ ( nyní nelze zaměstnat na HPP), 20 hodin týdně
  • pomoc při zajištění nové budovy závodu
  • plánování, organizování a koordinování činností spojených s údržbou a opravami budov
  • komunikace se správcem budov v Holandsku a zástupce developerů

Požadavky

  • zkušenosti jako Správce budov (Facility manager) více jak 3 roky
  • komunikativní angličtina
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • úžasné vedení podniku a rodinné zázemí
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní pojištění – 3% z ročního platu
  • roční bonus dle výkonu zaměstnance
  • benefit karta
  • příspěvek na dopravu (dle lokace, nad 20km 2 500kč)
  • káva, čaj, voda z automatu zdarma
  • ovocné dny každý týden

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Iveta Moniak
E-mail: iveta.moniak@manpower.cz
Telefon: +420 702 159 027