Operátor automatické linky | Kariérní postup dle zaučení

  • TOP zaměstnavatel
  • Žabčice

Právě hledáme šikovné pracovníky obsluhy automatické linky v Žabčicích v papírenském průmyslu. Uvítáme zkušené kolegy, ale i začátečníky s technickým myšlením.

Popis pozice

  • Řízení a obsluha automatické výrobní linky v papírenském průmyslu podle pracovních pokynů
  • Práce v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny

Požadavky

Manuální zručnost, pečlivost a zdravý rozum

Odpovědný přístup k práci

Dobrý zdravotní stav

Ochota a schopnost pracovat ve 12hodinových směnách (systém dlouhý a krátký týden, střídání denních a nočních směn)

Práce je vhodná i pro absolventy technických oborů – zaškolíme vás

Nabízíme

Pravidelné rozložení směn

Zvyšování mzdy na základě hodnocení vašeho přístupu, výkonu a pracovních výsledků

Stabilní zaměstnání s možností získání cenných pracovních zkušeností a kariérního postupu

Práce s unikátní technologií na moderních strojích a zařízeních

Přátelský kolektiv

Zaškolení a další odborné vzdělávání

Stravenkový paušál 180 Kč/směna v nepřetržitém provozu

Příspěvek na penzijní připojištění

Flexi pass v hodnotě 400 Kč/měsíc

Firemní akce

Podpora při zvyšování kvalifikace

Zajištěný pracovní oděv

Nákup sortimentu za zvýhodněné ceny a další výhody

Odměna za doporučení nového zaměstnance

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Viktoriya Borshchevska
E-mail: viktoriya.borshchevska@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 083