OPERÁTOR/KA VÝROBY KRUPKA U TEPLIC

  • TOP zaměstnavatel
  • Krupka

Hledáme spolehlivé operátory do výroby, kteří se nebojí práce.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti.

Praxe je výhodou a dveře u nás mají otevřené i absolventi.

Neváhejte a kontaktujte nás!

Popis pozice

- obsluha strojního zařízení

- balení výrobků

- skládání výrobků z linky do krabic

- dodržování BOZP

- zodpovědnost za pořádek a čistotu na pracovišti

Požadavky

- dokončené vzdělání SOU nebo SŠ

- zodpovědnost a pozitivní přístup k práci

- spolehlivost

- zkušenosti z výroby výhodou

- nefluktuace

Nabízíme

- nástupní mzda základ 23.900,- Kč+ variabilní složka ve zkušební době 0 - 4.000,- Kč po zkušební době až 6.000,- Kč

- roční docházkový bonus až 7.200,- Kč

- nadstandartní příplatky za směny a přesčasy

- možnost volby směn - třísměnný provoz nebo 12-ctky denní/noční

- dotované stravování po-pá 30,- Kč, víkendy stravenka 100,- Kč

- příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti

- práci na HPP v moderní a čisté výrobní hale

- až 5 týdnů dovolené

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Eva Radoňová
E-mail: eva.radonova@manpower.cz
Telefon: +420 731 134 936