Posuňte své kariérní hranice s námi jako Konstruktér železničních staveb - Ostrava

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Jste absolvent s vášní pro inženýrství? Hledáte příležitost, kde můžete uplatnit své znalosti a nápady? Pro českou inovativní projekční kancelář, která má pobočky jak v České Republice, tak i v zahraničí, v současné době hledáme nové talenty na pozici Konstruktéra železničních staveb.

Popis pozice

Co Vás čeká:

Práce na projektech: Budete spolupracovat na tecnickém řešení železničních kolejových staveb (železniční svršek, spodek, nástupiště, přejezdy).

Stavby: Budete pracovat na velkých železničních stavbách včetně vysokorychlostních tratích ve všech stupníc projektové dokumentace.

Požadavky

Co od Vás očekáváme:

Vzdělání: min SŠ ve stavebním nebo dopravním oboru se zaměřením na železniční stavby.

Technické dovednosti: AutoCad nebo Microstation.

Zájem o rozvoj: chuť se v oboru dále zlepšovat, sledovat nové trendy.

Nabízíme

Co nabízíme:

Kariérní růst: Možnost profesního růsu i flexibility v rámci celé skupiny. Samozřejmostí je také důraz na rozvoj lidského potenciálu a inovace.

Inspirativní projekty: možnost být součástí zajímavých projektů.

Přátelské prostředí: Rodinná atmosféra, firemní akce, flexibilní pracovní doba, pet friendly kanceláře.

Odměny: Motivační finanční ohodnocení, příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené, Karta MultiSport.

Vzdělávání: Podpora dodělání autorizace i vzdělání, jazykové kurzy.

Práce je možná na plný i zkrácený úvazek.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Šulejová
E-mail: lucie.sulejova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 348