Projektový manažer s AJ

  • TOP zaměstnavatel
  • Jindřichův Hradec

Do malosériové automotive výroby hledáme vedoucího projektů.

Popis pozice

  • Vedení svěřených projektů od počáteční fáze po předání do výroby
  • Koordinace a komunikace v týmu i se zákazníky
  • Příprava a aktualizace termínového plánu, monitorování odchylek a definování opatření
  • Sledování ekonomiky projektu, kvality a termínů
  • Optimalizace procesů, správné načasování produktů ve fázi rozběhu
  • Správa dat probíhajících projektů

Požadavky

  • Technické vzdělání výhodou
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pracovní pozici
  • Komunikační a koordinační dovednosti
  • Schopnost domluvit se anglicky (min. úroveň B2)
  • Znalost MS Office
  • Pro-aktivní osobnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 13. mzda
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravné
  • Home office po zaučení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměny k výročí

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395