IT Technik

  • TOP zaměstnavatel
  • Cerhovice

Pro globálního lídra v oblasti automobilových technologií hledáme IT technika. Společnost známá svou schopností vyvíjet programy pro nové typy vozidel na trhu: hybridní, elektrická, inteligentní a připojená k sítím.

Popis pozice

  • Technická podpora pro kolegy na pobočce Cerhovice
  • Pomoc při spuštění IT techniky pro nové kolegy
  • Pomoc při řešení problémů sIT technikou
  • Řešení problémů dle registrovaných ticketů na Servise Desk
  • Budete provádět diagnostiku zařízení a starat se o následnou nápravu
  • Budete řešit složitější problémy se správci a techniky firemní sítě
  • Provádění pravidelné údržby a aktualizace operačních systémů

Požadavky

  • Praxi v IT podpoře ve větší firmě – minimálně 5 let
  • Orientaci v oboru IT – sledování aktuálních trendů a informací
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost programu SAP
  • Znalost standardů a protokolů síťových zabezpečení

Nabízíme

  • Neocenitelnou zkušenost s rozjezdem nového závodu
  • Práci na hlavní pracovní poměr v perspektivním oboru a společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • mzda
  • Firemní stravování
  • Nástup ihned

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Daria Onufriiets
E-mail: daria.onufriiets@manpower.cz
Telefon: +420773769193