IT administrátor v Ostravě s možností HO

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Pro našeho klienta, společnost, která se na českém trhu pohybuje od roku 2010, hledáme kandidáty na pozici systémového IT administrátora. Firma se zaměřuje na poskytování komplexních IT služeb v rámci různých oborů, včetně správy koncových stanic, mobilních zařízení, softwarové podpory uživatelům, správy serverů a školících aktivit. Také se podílí na vývoji webových aplikací, které podporují specifické segmenty trhu.

IT administrátor se bude podílet na správě a údržbě klíčových IT systémů a infrastruktury.

Popis pozice

  • správa, instalace a údržba přidělených systémů a zařízení
  • monitorování sítí a serverových operačních systémů
  • správa, instalace a údržba síťové infrastruktury, včetně prostředí Cloud a on-premise
  • řešení problémů uživatelů, konzultace a poradenství v oblasti softwaru a hardwaru
  • odpovědnost za archivaci a zálohování firemních dat
  • zajištění zabezpečení sítě a dohled nad dodržováním bezpečnostní a licenční politiky společnosti
  • tvorba a aktualizace dokumentace k používaným systémům

Požadavky

  • středoškolské vzdělání s praxí 3 roky na obdobné pozici nebo vysokoškolské vzdělání v oboru IT
  • znalost operačních systémů (MS Windows Server, MS Windows)
  • vynikající znalost sítí a konfigurace TCP/IP
  • orientace v oblasti IT bezpečnosti
  • zkušenosti s virtualizací (VMware/Hyper-V)
  • zkušenosti se zálohovacími systémy (Veeam)
  • orientace v prostředí Office365/SharePoint
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • odpovídající finanční odměnu
  • zajímavou a rozmanitou práci v příjemném kolektivu
  • možnost občasné práce z domova
  • flexibilní pracovní dobu
  • příležitost pro profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jana Vlčková Diddenová
E-mail: jana.vlckova@manpower.cz
Telefon: +420602117669