Inženýr zákaznické kvality - vhodné i pro juniory

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Máte již předchozí zkušenosti v oboru kvality, které chce dále rozvíjet a uplatnit v prostředí mezinárodní výrobní společnosti a podílet se tak na realizaci nových projektů? Komunikace v angličtině pro vás není překážkou?

Pak hledáme právě vás, neváhejte mi zaslat životopis!

Popis pozice

  • Evidence a vyřizování reklamací či požadavků od zákazníka
  • Správá zákaznických portálů- kontrola požadavků, aktivní řešení reklamací, vzorkování
  • Evidence, analýza příčin reklamací a tvorba nápravných opatření
  • Zodpovědnost za plánování zákaznické kvality
  • Příprava a koordinace zákaznických auditů
  • Aktivní spolupráce s kolegy při zavádění nových projektů

Požadavky

  • Zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobní firmě
  • SŠ/ VŠ ideálně technického zaměření
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zodpovědnost, důslednost a samostatnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na dopravu
  • Věrnostní bonusy
  • Náborový příspěvek
  • Firemní kantýna – možnost zakoupit občerstvení s příspěvkem zaměstnavatel

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Luštinová
E-mail: lucie.lustinova@manpower.cz
Telefon: 702290139