Údržbář

  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín

Pro moderní výrobu hliníkových obalů, které slouží farmaceutickému, kosmetickému a potravinovému průmyslu, hledáme zdatného údržbáře.

Nástup ihned do kmene!

Popis pozice

  • Kontrola preventivní údržby
  • Podílení se na údržbě a opravách výrobních a pomocných zařízeních
  • Spolupráce s výrobním a technickým úsekem
  • Spolupráce s elektroúdržbou

Požadavky

  • SOU / SŠ vzdělání ve strojním oboru
  • Praxi v oblasti strojírenství (případně mechanik, opravář, automechanik)
  • Základní znalost PC / Word, Excel
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilní přístup
  • Schopnost práce v nepřetržitém provozu ve 12hodinových směnách v pravidelných 4 denních turnusech /Ranní, Ranní, Noční, Noční/ x 4 dny volno

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek za nepřetržitý provoz 19,50 Kč/hodina
  • Bonusy 0 – 3 000 Kč
  • Výkonnostní prémie 0 – 7 000Kč
  • Příspěvek na dopravu 750 Kč/měsíc (pří odpracování 8hod./měsíc)
  • Závodní stravování (oběd za 115 Kč včetně polévky)
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup přímo do kmene
  • Příspěvek na benefitní kartu Edenred 550 Kč/měsíc po ZD (po odpracovaném roce se částka navyšuje)
  • Příspěvek na penzijní i životní připojištění
  • Smlouva na HPP
  • Práce v moderní a mezinárodní společnosti
  • Odměna při pracovním jubileu po 5 letech 15 000 Kč, po 10 letech 30 000 Kč
  • Firemní akce – 1x za rok letní nebo zimní párty

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Kostková
E-mail: zuzana.kostkova@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 084