OBCHODNÍK PRO ZÁKAZNÍKY V REGIONU STŘEDNÍ EVROPY (M/Ž)

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup 1. 11. 2024

Pro našeho klienta, rozvíjející se českou společnost založenou v roce 1991, která je v současné době respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie, hledáme pro jeho dceřinou společnost zaměřující se na rekonstrukce a modernizace starších typů parních i spalovacích turbín a výrobu náhradních dílů, vhodné kandidáty/kandidátky na nově vzniklou pracovní pozici Obchodníka pro zákazníky z regionu střední Evropy.

Vaše náplň práce bude:

  • Vyhledávání a oslovování nových a jednání se stávajícími zákazníky z řad energetických a průmyslových společností
  • Vytváření obchodních nabídek, sjednávání zakázek a tvorba servisních smluv
  • Marketingová činnost v regionu střední Evropy
  • Komunikace se subdodavateli, agenty a kolegy napříč společností z dalších oddělení
  • Zodpovědnost za plnění obchodního plánu společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v technickém oboru, výhodou je strojní zaměření
  • Obchodní praxe v oboru strojírenství
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu občasného cestování za zákazníky na území celé ČR, SR a PL
  • Znalost AJ pro obchodní komunikaci se zákazníkem i osobní komunikaci s vedením společnosti
  • Další jazyk je pouze výhodou

Nabízíme:

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost nastavení si procesů s vedením společnosti na nově vzniklé pracovní pozici
  • Osobní i karierní rozvoj se silnou základnou stávajících zákazníků
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování/ nebo stravování zdarma v místní kantýně
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění 2 500 Kč/měsíc
  • Odměna při příležitosti životního a pracovního jubilea
  • Multisport karta
  • Zázemí společnosti a kanceláří v Brně-Líšni

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál

Kontaktní osoba: Ing. Dita Sukupová
E-mail: dita.sukupova@jistu.cz
Telefon: 604197580

Ochrana osobních údajů

Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.