Programátor .NET v Ostravě s částečným HO

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Pro našeho klienta, společnost, která se na českém trhu pohybuje od roku 2010, hledáme kandidáty na pozici developera. Vzhledem k týmu je tato pozice vhodná i pro absolventy VŠ nebo absolventy SŠ s alespoň 3 roky praxe.

Firma se zaměřuje na poskytování komplexních IT služeb v rámci různých oborů, včetně správy koncových stanic, mobilních zařízení, softwarové podpory uživatelům, správy serverů a školících aktivit. Také se podílí na vývoji webových aplikací, které podporují specifické segmenty trhu.

Popis pozice

  • práce na zajímavých projektech
  • zaměření na webové projekty svyužitím nejnovějších technologí .NET frameworku
  • týmová spolupráce smožností využití seniorních kolegů, kteří fungují jako techničtí mentoři

Požadavky

  • SŠ a minimálně 2 roky praxe nebo VŠ IT zaměření
  • znalost programovacího jazyka C# a .NET frameworku
  • znalost webových technologií (HTML, CSS, JavaScript)
  • základní znalost databází a MS SQL, T-SQL
  • výhodou je znalost ASP.NET, MVC, Entity Framework

Nabízíme

  • zajímavou práci ve vynikajícím kolektivu
  • možnost občasné práce z domova
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost profesního růstu (školení, semináře, odborná literatura)

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 60 000–70 000 Kč
Kontaktní osoba: Jana Vlčková Diddenová
E-mail: jana.vlckova@manpower.cz
Telefon: +420602117669
ID inzerátu: 832271