Business process manager - zcela nový projekt

  • TOP zaměstnavatel
  • Valašské Meziříčí

Pro zcela novou pracovní pozici Vedoucího projektu v oblasti procesního managementu, hledáme nyní profesionála z oblasti výroby, který má zkušenosti s projektovým řízením a implemenatcí změn firemních procesů.

Popis pozice

Vedoucí projektu bude mít na starost zejména:

- implementaci globální digitalní strategie a tranfosformaci stávajících procesů

- projektový management (doporučení nových projektů, analýzu využitelnosti, vypracování požadavků projektu, sestavení a vedení projektových týmů aj.)

- analýzu výrobních a organizačních procesů

- reportig a školení nových procesů

- podporu lean aktivit

Požadavky

Hledáme zkušeného člověka z výroby, který má:

- několikaletou praxi v oblasti výroby, implementace nových procesů

- praxi v oblasti projektového řízení

- orientuje se v oblasti Průmysl 4.0 (Industry 4.0) a Chytré výrobě (Smart Manufacturing)

- povědomí o normách (např. VDI5600, SA95/ISA88)

- znalost Aplikací MES, Prostředí SAP BI, Power BI

- komunikativní angličtinu případně němčinu

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

– různorodou práci v nadnárodní společnosti

– pružnou pracovní dobu

– 5 týdnů dovolené

– další zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní připojištění, systém Cafeterie, firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, Flexi Pass, příspěvky na dětské tábory, zvýhodněné mobilní tarify ..)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Šulejová
E-mail: lucie.sulejova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 348