Hledáme zkušeného manažera kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Kopřivnice

Na nově otevřenou pozici hledáme zkušeného manažera kvality z výrobní společnosti, který by doplnil současný tým a stal se důležitou součástí nadnárodní automotive společnosti.

Popis pozice

Náplní práce je zejména:

  • vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků oddělení kvality
  • řízení optimalizace procesů managementu kvality a jakosti dle požadavků zákazníků
  • spolupráce s ostatními odděleními na dosažení jakostních cílů
  • tvorba a řízení interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
  • plánování, zavádění a kontrola opatření ke zvyšování kvality
  • komunikace, reporting a prezentace výsledků
  • řízení odchylek a realizace operativních plánů
  • plánování a provádění auditů, plánování a organizace školení kvality
  • optimalizace,zZavádění inovativních metod zlepšování a vedení týmů pro řešení nápravných opatření
  • spoluúčast na protipožární ochraně, ochraně životního prostředí a ochraně zdraví na pracovišti

Požadavky

Hledáme zkušeného profesionála, který:

  • má Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • působil několik let v oblasti řízení kvality
  • orientuje se v normách IATF 16949, ISO 45001 a ISO 50001 aj.
  • má výborné komunikační i organizační schopnosti a je schopný vést tým
  • se domluví velmi dobře anglicky

Nabízíme

Nabízíme:

  • možnost práce v mezinárodní prosperující společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost kariérního i osobního růstu
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 13. plat dle hospodářských výsledků firmy, až 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Šulejová
E-mail: lucie.sulejova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 348