Stavební přípravář - junior

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Pro našeho klienta, developerskou skupinu a velkého hráče na českém trhu právě hledáme nového kolegu

Popis pozice

  • odpovědnost za technickou a ekonomickou přípravu dílčích částí staveb
  • tvorba cenových nabídek dle projektové dokumentace a rozpočtu
  • kontrola návrhu technického řešení zakázek a výkazu výměr
  • práce s rozpočtem stavby během všech fází projektu
  • poptávky na subdodavatele, analýza nabídek a objednávek, soupis materiálů, nastavení dodání materiálů
  • vedení a aktualizace dílčích harmonogramu výběrů na stavbě
  • kalkulace změn projektu v průběhu realizace
  • zpracování kalkulací na klientské změny
  • zpracování odhadu investičních nákladů připravovaných zakázek

Požadavky

  • dokončené SŠ/VŠ v oboru stavebnictví
  • uživatelská znalost PC Word, Excel (tabulky, grafy, % atd.)
  • orientace v projektové dokumentaci, výkresech, rozpočtu stavby
  • technické myšlení a smysl pro detail
  • důslednost, zodpovědnost, analytické a logické myšlení

Výhodou:

  • praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • kontakty a zkušenosti s dodavateli a poskytovateli služeb
  • znalost rozpočtářských programů (např. KROS)

Nabízíme

  • 8 dní placeného volna navíc
  • dlouhodobou spolupráci se stabilní českou společností (na trhu od r. 2002)
  • přátelský a pracovitý tým, kde komunikace je základ
  • podporu, individuální coaching a mentoring, školení
  • notebook, mobilní telefon a příspěvek na dopravu
  • mimopracovní firemní a teambuildingové akce
  • dotovaná karta Multisport

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Irena Lastres
E-mail: irena.lastres@manpower.cz
Telefon: +420725948149
ID inzerátu: 832391