Asistent - Asistentka jednatelky

  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Hledáme asertivní, svědomitou a pečlivou pravou ruku pro paní jednatelku!

Ideální uchazeč má velmi dobrou znalost němčiny a nebo je "angličtinář", který měl němčinu jako druhý jazyk a chtěl by se v ní zdokonalovat.

Náplň práce:

  • podpora jednatelky v každodenní agendě
  • vyřizování emailové i telefonické komunikace
  • organizace služebních cest
  • správa kalendáře
  • reporting a další ad hoc úkoly

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní NJ a nebo AJ v kombinaci s mírně pokročilou NJ
  • pečlivost, pracovitost i jistá dávka asertivity
  • schopnost dotahovat věci do konce
  • dobré organizační i komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • MS Office

Nabízíme

  • fixní mzdu + další měsíční odměny
  • náborový příspěvek!!!
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijko
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy
  • možnost využití firemního bytu
  • a další odměny a benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686