Finanční controller | seniorní mzda (+ auto pro soukromé účely)

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Hledáme seniorního finančního controllera, který se chopí kontroly financí jedné z našich divizí. Našim ideálem je analyticky smýšlející člověk, který umí analyzovat a prezentovat data a má již zkušenost s finančním controllingem. Přidejte se k nám a pomozte nám udržovat naše firemní finance zdravé.

Popis pozice

  • Tvorba finančních plánů a analýz
  • Kontrola nákladů
  • Spolupráce s daňovými poradci a účetními
  • Reporting vedení

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či účetního typu
  • Praxe ve finančním controllingu či analýze
  • Zodpovědnost, asertivita

Nabízíme

  • Mzdu odpovídající seniorní pozici
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Firemní vůz i pro soukromé účely
  • Moderní prostory v centru Olomouce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275