Strojní zámečník / klasický soustružník či frézař - (jen RANNÍ směna)

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Uvolnilo se nám místo u naší klasické horizontální vyvrtávačky a hledáme nového kolegu (či kolegyni), který se ho ujme. Máte strojírenskou praxi? Umíte třeba pracovat s klasickým soustruhem, frézou apod.? (klasický = nikoliv CNC) Pokud ano, přijdete se k našemu týmu. Jsme velká olomoucká firma se silnou pozicí na trhu. Svým zaměstnancům nabízíme dobrou mzdu, jistotu práce a přátelskou atmosféru. Navíc jako jedni z mála pracujeme pouze na ranní směnu.

Popis pozice

  • Práce na klasické vyvrtávačce ve strojírenském provozu
  • Čtení technických výkresů
  • Jen RANNÍ směna

Požadavky

  • Praxe s klasickým obráběním - soustruh, frézka apod.
  • Orientace v technických výkresech
  • Manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme

  • Velmi dobrá mzda
  • RANNÍ směna
  • Dovolená navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelský kolektiv a zaučení
  • Jistá práce v silné české firmě

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275