Logistik - Zwiesel, 80 000 Kč mzda

  • TOP zaměstnavatel
  • Železná Ruda

Pro našeho klienta, automotive výrobní společnost, nyní hledáme Logistika pro pobočku v německém Zwieslu.

Pokud hovoříte dobře německy a láká vás práce v zahraničí, budeme se těšit na váš životopis.

Popis pozice

  • podpora zákazníků, dodavatelů a přepravních společností
  • vytváření zákaznických objednávek přes SAP a rezervace příjmu zboží s AS 400
  • denní příjem dodávky
  • poskytování požadovaných přepravních dokladů interně i externě
  • materiálové plánování a harmonogram dodávek požadovaných náhradních dílů
  • provádění inventur

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativní německý jazyk
  • znalost angličtiny
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 30 dní dovolené
  • 13. mzda na Vánoce
  • příspěvek na dojíždění ve výši 13 centů za kilometr (jednosměrná jízda)
  • finanční příspěvek na dovolenou (1020 €/rok)
  • vánoční bonus ve výši 100 % tarifní mzdy
  • penzijní připojištění 750 €

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 78 000–80 000 Kč
Kontaktní osoba: Iveta Moniak
E-mail: iveta.moniak@manpower.cz
Telefon: +420 702 159 027
ID inzerátu: 832429