Executive Assistant pro ředitele společnosti

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Hledáme výkonného asistenta s plynulou angličtinou a zkušeností z obdobné pozice pro podporu ředitele podniku se zaměřením v průmyslovém developmentu.

Nabízíme flexibilní pracovní úvazek, moderní kanceláře v centru Prahy (přímo na lince metra B), a atraktivní benefity včetně týdenní výuky angličtiny, firemních akcí a online zdravotní péče pro celou rodinu.

Popis pozice

  • Správa kalendáře a organizace schůzek
  • Příprava a archivace dokumentů, tvorba prezentací a reportů
  • Zajišťování interní a externí komunikace, vyřizování emailů a telefonátů
  • Koordinace projektů, sledování termínů a zajištění plynulého chodu aktivit
  • Účast na jednáních, pořizování zápisů a kontrola plnění úkolů
  • Zajištění chodu kanceláře
  • Příprava a zpracování faktur k účetnímu zpracování
  • Řešení ad-hoc úkolů dle pokynů vedení

Požadavky

  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Angličtinu psanou i hovorovou
  • Skvělé organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Stravenkový paušál
  • Multisport / Flexi Pass Card / Penzijní připojištění
  • Možnost volby práce na plný úvazek či spolupráci formou obchodní smlouvy (časový fond 160 hodin měsíčně)
  • Moderní pracovní prostředí ve skvělé dostupnosti (Palác Špork)
  • Skvělé teambuildingy a firemní akce
  • Mobil a notebook i pro soukromé účely
  • Každý týden konverzace v AJ s rodilým mluvčím
  • Možnost využít služeb zkušeného fyzioterapeuta přímo na pracovišti
  • Online zdravotní péče, kterou může využívat zdarma celá vaše rodina

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Pavla Chomoutová
E-mail: pavla.chomoutova@manpower.cz
Telefon: 605 222 130