Kontrolor kvality | 13.mzda!

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do menší brněnské firmy zabývající se výrobou pružin hledáme zkušené Kontrolory kvality pouze na ranní směny. Hledáte stabilní práci, kde si odpoledne můžete užívat volného času? Chcete být součástí týmu, kde se na Vás spoléhají a kde se budete moci rozvíjet? Pak čtěte dále.

Popis pozice

  • Budete kontrolovat, jestli výrobky firmy vypadají, jak mají.
  • Když najdete chybu, řeknete to kolegovi a pomůžete ji opravit.
  • Budete využívat 2D měřící přístroje jako je šuplera, mikrometr a další.
  • Trocha administrativy – zadávání výsledků do počítače a komunikace s týmem.

Požadavky

  • Nutná je praxe v oblasti kvality a s 2D měřidly (šuplera, mikrometr, apod.).
  • Zvládáte základy práce s PC a e-mailem.
  • Jste komunikativní a umíte se domluvit s ostatními.

Nabízíme

  • 13. plat ve 100% výši odvíjející se na úspěchu firmy a docházce.
  • Závodní stravování s výborným výběrem jídel a stravenky (107 Kč/den) do výplaty.
  • Týden dovolené navíc, 2 sick days.
  • Multisport karta za 150 Kč.
  • Lekce angličtiny a sleva ve firemní prodejně.
  • A mnohé další!

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508