Recepční Magic Smile

  • Doporučujeme
  • Praha
  • HPP, IČO
  • Pro absolventy

Popis

Recepční (s) Magic Smile

Hledáme usměvavou a spolehlivou recepční pro naši zavedenou stomatologickou kliniku v centru Prahy!

Pracovní náplň:

  • Vstřícný a přátelský servis pro klienty kliniky, přímý i telefonický.
  • Správa kalendářů lékařů, objednávkový systém, termíny a rezervace.
  • Administrativní povinnosti související s přijímáním nových i stávajících pacientů, aktualizací záznamů a zpracováním plateb.
  • Zodpovědnost za pokladnu, přijímání a evidence plateb, platební doklady, správa hotovosti.
  • Monitorování spokojenosti klientů, zpětná vazba klinice.

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Znalost práce s počítačem.
  • Zkušenosti v oblasti administrativy nebo v zákaznickém servisu, zkušenosti
    z obdobné pozice výhodou.
  • Zájem o práci v lékařském prostředí.
  • Schopnost efektivně komunikovat jak ústně, tak písemně v českém i anglickém jazyce.
  • Přátelský a profesionální přístup ke klientům vně i uvnitř kliniky.
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v příjemném prostředí moderní stomatologické kliniky
    v centru Prahy.
  • Možnost dalšího profesního růstu a rozvoje.
  • Konkurenceschopnou mzdu a další benefity.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Těšíme se na vaši odpověď!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské
  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - textový editor (Word)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Ukrajinština (aktivní)

Benefity

  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Pracoviště: Karlovo náměsti 292/15, 12000 Praha
Typ úvazku: HPP, IČO
Vhodné pro: Absolventy vysokých škol, Absolventy středních škol
Kontaktní osoba: Daria Kapular DiS.
E-mail: daria.kapular@magicsmile.cz
ID inzerátu: 834470