SMĚNOVÝ MISTR

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Hledáme spolehlivého a zkušeného směnového mistra na Opavsko, dobře sjízdné i z Ostravy. Pokud máte výborné organizační schopnosti a zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců, možná je tato pozice právě pro vás!

Popis pozice

  • Vedení přiděleného týmu zaměstnanců s cílem dosažení výrobního plánu
  • Monitorování dodržování pracovní disciplíny a udržování pořádku na pracovišti
  • Zodpovědnost za realizaci metody štíhlé výroby na řízeném středisku
  • Zodpovědnost za přesnou a úplnou identifikaci a zpětnou sledovatelnost rozpracované výroby a za skladování a manipulaci s rozpracovanými výrobky
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe na odobné pozici, zkušenost s vedením týmu
  • Zkušenost s práci na počítači (MS Office, výhodou SAP)
  • Spolehlivost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Motivační systém odměňování
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování v podnikové jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek do Cafeterie 1000 Kč/měsíc
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Zvýhodněné telefonní tarify

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348