Obchodník v oblasti kryptoměn

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP, IČO

Do našeho obchodního týmu v Praze hledáme mladé komunikativní lidi, kteří mají rádi výzvy a zajímá je svět kryptoměn.

Hledáme člověka, který se bude aktivně podílet na navyšování prodejů a rozšiřování naší klientely. Tvým hlavním úkolem bude komunikovat se zákazníky, realizovat prodej hardwarů na těžbu kryptoměn a vzdělávacích kurzů zaměřených na krypto a také edukace klientů v této oblasti.

Pokud máš obchod v krvi a máš odvahu a touhu uspět, přidej se k nám a podílej se na inovativních projektech v rychle rostoucím odvětví!

Náplň práce:

  • Komunikace s potenciálními zákazníky.
  • Udržování pravidelného kontaktu s potenciálními a stávajícími zákazníky.
  • Správa klientského portfolia.
  • Prodej hardwarů na těžbu kryptoměn.
  • Prodej vzdělávacích kurzů a edukačních materiálů zaměřených na kryptoměny.
  • Příprava a správa kompletní smluvní dokumentace spojené s prodejem těžebních strojů, včetně smluv, objednávek, faktur a dalších nezbytných dokumentů.
  • Edukace klientů o základních principech fungování kryptoměn.
  • Obchodní jednání s klienty v terénu.
  • Spolupráce s Backoffice oddělením na zajištění hladkého průběhu objednávek, fakturace a logistiky.
  • Pravidelná aktualizace a správa databáze zákazníků v CRM systému.
  • Generování reportů a analýz z CRM systému pro účely plánování a strategického rozhodování.
  • Prezentace společnosti.
  • Realizace firemních projektů.
  • Budování dlouhodobých vztahů a značky společnosti.

Nabízíme:

  • Neomezený provizní systém (je jen na vás kolik si vyděláte, provize vyplácíme již ve zkušební době).
  • Možnost kariérního růstu.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Práci na HPP nebo ŽL dle dohody.
  • Notebook, telefon a firemní vůz pro pracovní účely.
  • 25 dnů dovolené, 3 dny sick days.
  • Pravidelná produktová školení a školení obchodní strategie se zaměřením na oblast kryptoměn.
  • Pracovní cesty do zahraničí.
  • Příležitost být u zrodu zajímavých a atraktivních projektů.
  • Pevnou pracovní dobu po-pá 8:30-17:00.
  • Práci v Brně i v Praze s možností cestovat.
  • Kolektiv mladých cílevědomých lidí.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Pravidelnou účast na firemních akcích, přednáškách a konferencích.
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Požadujeme:

  • Plnění nastavených cílů a navyšování prodejů.
  • Zájem o kryptoměny a povědomí o nich.
  • Výborné vyjednávací schopnosti a schopnost argumentovat.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Chuť do práce, ochotu učit se nové věci.
  • Proaktivita a iniciativa.
  • Schopnost nacházet oboustranně výhodná řešení v situacích, kdy jsou zájmy protistran odlišné.
  • Dovednosti v práci s PC, včetně používání základních kancelářských aplikací.
  • Čistý výpis z trestního rejstříku.

Dej nám o sobě vědět a posuň svou kariéru na novou úroveň!

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Multisport karta
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sick days
  • Firemní akce

Umístění pracovní pozice

E-mail: danka.sztachova@prestoncapital.cz
Telefon: +420 771 140 968