ŠVADLENA

  • České Budějovice
  • Zkrácený úvazek
  • nástup ihned
  • Pro ZTP

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 3. stupněm invalidity.
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici ŠVADLENA. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.

NÁPLŇ PRÁCE: šití a oprava hotelového a pracovního prádla

NABÍZÍME: Dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let. Ranní směna 7:30 - 14:00 (pouze pracovní dny), mzdové ohodnocení: 17 735 Kč.

BENEFITY: Příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.

POŽADUJEME: Pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 17 735 Kč
Pracoviště: Dvořákova 383/17, 37001 České Budějovice
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: Bc. Veronika Radouchová
E-mail: job@kvalita.com
ID inzerátu: 835490

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.