Operátor výroby

  • Doporučujeme
  • Mladá Boleslav
  • HPP

Staňte se součástí naší YAPP rodiny. Rozšiřujeme naše řady a hledáme do našeho týmu OPERÁTORA/KU výroby.

Firma YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. je součástí společnosti YAPP Automotive Systems Co., Ltd., která sdružuje firmy specializované na vývoj, výrobu a prodej plastových palivových systémů v automobilovém průmyslu a jejíž centrála sídlí v Yangzhou v Číně. Zde v Mladé Boleslavi působíme již od roku 2010 a díky naším zkušenostem a stabilně výbornému výkonu jsme získali nové projekty na výrobu nádrží pro hybridní automobily značky AUDI a koncernu Stellantis. S tím je spojená i instalace úplně nové robotické linky zde v Čechách a posléze i montážních linek v nových závodech ve Francii.

Co budete dělat?
Pracovat na moderní výrobní lince

Montovat palivové nádrže - hledáme šikovné ruce :-)

Manipulovat s komponenty, polotovary a hotovými výrobky - na všechno si sáhnete...

Udržovat pořádek na pracovišti - to už je jen drobnost :-)

Pracovat v nepřetržitém provozu - 12 hodinové směny

Co Vám nabízíme?
Přátelskou atmosféru a bezpečné pracoviště

Zajímavé finanční ohodnocení

13.mzdu

Stravenky ve výši 180,-

Věrnostní bonus - 2 dny volna navíc

Penzijní připojištění - 500,-

Možnost profesního růstu

Bonus na dovolenou

Co od Vás potřebujeme?

Chuť se učit novým věcem

Samostatnost, odpovědnost a logické uvažování = zdravý selský rozum :-)

Zkušenosti z automobilového průmyslu jsou výhodou - Nemáte? Nevadí všechno Vás rádi naučíme

hodou - Nemáte? Nevadí všechno Vás rádi naučíme

Benefity

  • Dovolená navíc - věrnostní bonus
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie - bonus na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky - stravenková karta
  • Pitný režim
  • Firemní akce

Umístění pracovní pozice

YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 31 710–35 580 Kč
Pracoviště: Plazy 128, 29301 Plazy
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Katarína Bavolárová
E-mail: katarinabavolarova.cz@yapp.com
Telefon: 725361570
ID inzerátu: 835904