Výrobní manažer

  • TOP zaměstnavatel
  • Svitavy

Hledáme zkušeného manažera pro 2 menší výrobní závody - pokud máte vystudovanou strojírenskou školu, už jste někdy vedl výrobní provoz vč. investic do jeho rozvoje a domluvíte se anglicky, pak je možné, že hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • přímé vedení cca 50ti lidí na různých výrobních i admin pozicích
  • řešení každodenních provozních záležitostí
  • vedení projektů v rámci modernizace, automatizace a rozšiřování provozu
  • návrhy a řízení investic do nových technologií
  • reporting směrem k vedení společnosti
  • dohled nad BOZP, PO, audity apod.

Požadavky

  • VŠ strojního zaměření
  • zkušenosti s řízením výrobních procesů a vedením lidí
  • praxe v řešení investic (nové technologie, automatizace apod.)
  • AJ komunikativní
  • dobré řídící i vyjednávací schopnosti
  • odolnost a samostatnost

Nabízíme

  • fixní mzdu a další odměny (měsíční i roční odměny)
  • automobil i k soukromým účelům
  • stravenkový paušál
  • volnou ruku ve vykonávání funkce
  • stabilní práci v rostoucí společnosti

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686