Stavební dělník silnice/mosty - ubytování zajištěno!

  • TOP zaměstnavatel
  • Litomyšl

Hledáme zkušené stavební dělníky se zkušenostmi s výstavbou dopravních staveb - silnice, mosty apod.

Nabízíme zajímavou mzdu složenou ze základního platu a dalších odměn, celkově tedy 35 - 50.000Kč dle Vaší šikovnosti a přístupu ke svěřeným úkolům. Práce je přímo do kmene, nejedná se o agenturní zaměstnání!

Popis pozice

  • stavební práce na svěřeném úseku
  • obsluha hutnící techniky
  • pomocné práce na stavbě
  • plnění pokynů stavebního mistra
  • zodpovědnost za svěřený materiál a nářadí
  • spolupráce s kolegy

Požadavky

  • praxe na podobné pozici
  • manuální zručnost a fyzická odolnost
  • ovládání větší techniky výhodou (rypadla, válce, atd.)
  • zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • ubytování v místě stavby
  • práci od pondělí do pátku
  • dovolenou navíc
  • zajištěné obědy
  • možnost využívat Multisport kartu
  • stabilní zaměstnání, pravidelnou výplatu a další odměny

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Luštinová
E-mail: lucie.lustinova@manpower.cz
Telefon: 702290139