Profíkem v elektronice za 3 týdny l bonus 20.000,-

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Pokud máte vášeň pro elektroniku a rádi řešíte technické výzvy, můžete být právě tím, koho hledáme.

Popis pozice

  • Diagnostika a opravy drobných elektronických zařízení
  • Instalace a údržba elektronických systémů
  • Práce s moderními technologiemi a nástroji

Požadavky

  • Základní znalosti elektronických komponentů a obvodů.
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost.
  • Ochotu učit se novým věcem a rozvíjet své dovednosti.
  • Ochotu pracovat v jednosměnném provozu.

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv: Pracujte s lidmi, kteří vás budou podporovat.
  • Růst a vzdělávání: Nabízíme možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Víkendy volné.
  • Pracovní dobu 10:00-18:30.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbara Rduch
E-mail: barbara.rduch@manpower.cz
Telefon: +420 702 197 467