Produktový inženýr - absolventi vítáni

  • TOP zaměstnavatel
  • Nýřany

Pojďte pracovat pro společnost, která vytváří produkty pro nejnovější osobní vozy Mercedes a další celosvětové značky.

Absolventi jsou více než vítáni. Firma Vám nabídne loajální a stabilní prostředí, důkladné zaškolení a k tomu ještě výbornou mzdu!

Hledáme kolegy s technickým backgroundem, prozákaznickým přístupem a znalostí anglického jazyka.

Popis pozice

  • Technická a technologická podpora při vývoji produktu
  • Komunikace se zákazníkem a výrobními závody ohledně řízení změnového procesu
  • Vyhodnocování změn a jejich implementace do výroby
  • Zakreslování změn do výkresové dokumentace
  • Denní komunikace se zahraničním zákazníkem a zpracování jeho požadavků

Požadavky

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni nutností
  • Lepší základy s programem Excel
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Týmovost, loajalita

Nabízíme

  • Stabilní prostředí s fajn nadřízeným
  • Nadstandardní mzda + pravidelné měsíční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky v hodnotě 150,- plně hrazené zaměstnavatelem
  • Částečný Home Office
  • Pracovní doba 7,5 hodiny
  • Po zapracování věrnostní odměny, půlroční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–60 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654
ID inzerátu: 838772