Snídaňový číšník/servírka

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Karlovy Vary
  • Zkrácený úvazek

Do našeho přátelského týmu přijmeme šikovnou a usměvavou snídaňovou servírku/číšníka. Pokud Vás baví práce s lidmi, chcete přispět ke skvělému startu dne našich hostů a chcete pracovat na poloviční úvazek, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Obsluha hostů během snídaňového provozu
  • Příprava a úklid snídaňového bufetu
  • Poskytování informací o nabízených pokrmech a nápojích
  • Péče o čistotu a pořádek v restauraci

Požadujeme:

  • Výborná znalost českého jazyka, znalost německého a anglického jazyka výhodou
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Zkušenost na podobné pozici výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Stabilní pracovní zázemí
  • Benefity: personální strava zdarma, zvýhodněné ceny ubytování v rámci HOTELIS hotelů

Upřesňující informace: pracovní poměr zatím na dobu 1 roku s možností prodloužení, poloviční úvazek, pracovní doba 7:00-11:00 hod.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis na email: hr@hotelis.cz . Těšíme se na Vaši odpověď a případnou spolupráci!

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)
  • Němčina (pasivní)

Benefity

  • Závodní stravování

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 14 000 Kč
Pracoviště: Krále Jiřího 1096/7, 36001 Karlovy Vary
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Kontaktní osoba: Jana Svěrkošová
E-mail: hr@hotelis.cz
Telefon: 724315450
ID inzerátu: 838833