Svářeč - Plzeň

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Hledáte zajímavou a stabilní práci v menší prosperující strojírenské společnosti? Máte praxi v oboru a umíte číst v technické dokumentaci? Hledáte práci přímo v Plzni?

Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás!

Popis pozice

  • svařování dílů dle výkresové dokumentace
  • svařování metodou CO2 nebo TIG/ochrannou atmosférou
  • běžná údržba příslušného vybavení

Požadavky

  • zkušenosti ve svařování nebo vyučení v oboru
  • platný svářečský průkaz
  • čtení ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • každý měsíc bonus až 10 % ze mzdy po zkušební době
  • práci na 2 směny
  • mzdu až 48 000 Kč
  • práci na HPP
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na Vánoce
  • 1 000 Kč na penzijní připojištění
  • jídelna s možností výběru až z 10 jídel
  • příspěvek na dovolenou
  • navyšování dovolené po odpracovaných letech
  • atraktivní lokalita na Borských polí
  • práce v nové výrobní hale

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 34 000–45 000 Kč
Kontaktní osoba: Vanesa Vítová
E-mail: vanesa.vitova@manpower.cz
Telefon: +420725807307
ID inzerátu: 838909